Kroniki Multifoba (materiał promocyjny)

„Kroniki Multifoba”, to moja pierwsza książka.

Sam ją napisałem, zrobiłem edycję, korektę, konwersję do wersji elektronicznej (ebook) i sam ją przeczytałem ( :) ). Żywiąc jednak nadzieję, że nie będę jedynym czytelnikiem, wrzucam ebooka do sieci. Jest to obszerna, starannie opracowana, bogato ilustrowana i nie tknięta palcem cenzury, ale tknięta palcem geniuszu księga zawierająca moje teksty z lat 2007 -2017 (141 felietonów).

Zasady są proste:

1. Piszesz do mnie na maila, że chcesz książkę i podajesz, jaki format cię interesuje. Masz do wyboru: pdf, mobi, epub i azw3. Mój mail: rincewindx@poczta.onet.pl

2. Wysyłam ebooka na twojego maila.

3. Otrzymanego ebooka ładujesz do czytnika.

4. Jeśli uznasz, że moja praca powinna zostać nagrodzona, to wpłacasz mi na konto kasiorę. O kwocie decydujesz sam. Jeśli uznasz, że towar, który otrzymałeś nie jest nic wart, to nie wpłacaj, nie obrażę się.

Nr konta: 18 2490 0005 0000 4000 2541 6045

W grudniu zerknę na konto, zobaczę ile się uzbierało, zapłacę podatek i może zrobię wersję papierową. Jeśli nie będzie nic, to nie zapłacę podatku i nie zrobię wersji papierowej, ale będę pisał dalej, co niektórych wkurzy, a innych uraduje.

I na koniec: nie piszcie, że nie macie czytników, bo to żadna wymówka. Każdy może pójść do marketu i sobie ukraść. Nawet sędziowie to robią.

na 3100 plakat 2

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.